Служба підтримки

+38 (044) 334 44 20

Погасити

Перший Кредит під 0,01%

Опубликовано: 25.02.2021 в 00:11

Автор:

Категории: Без категорії

Ми часто не робимо важливі і корисні речі тільки тому, що ніколи їх не робили або маємо недостатньо інформації про них. Ми можемо навіть намалювати негативні асоціації, тільки від того, що нове і невідоме може здатися небезпечним. Але парадокс в тому, що це часто не так, а ще частіше навіть навпаки. Нові технології, інструменти і можливості збагачують наше життя, роблять її яскравіше і ефективніше. І так, важливо поступово пробувати, перевіряти і впізнавати!

Схожа ситуація в нашій культурі з мікрокредитами. Через історично сформованого недовіри до держави і деяким системам велика кількість людей обмежують себе не тільки в можливостях, але і у вирішенні важливих питань і складних ситуацій.

Ми розуміємо ці причини і хотіли б міняти ставлення до мікрокредитів. Ми даємо можливість отримати перший кредит за все під 0,01% !!! Це дійсно важливий і дієвий метод швидкого вирішення фінансових питань. Ми віримо в його ефективність і намагаємося створити комфортні умови для Вашого нового досвіду.

Все у ваших руках!

Приведи друга

Опубликовано: 24.02.2021 в 23:20

Автор:

Категории: Без категорії

А Ви опинялися в ситуації, коли необхідно виручити друга, позичити невелику суму, але зараз у самого немає можливості допомогти? Або знаєте, що кому-то зі знайомих необхідна фінансова підтримка, а Вам не зовсім комфортно допомагати через невпевненість, що людина зможе виконати свої обіцянки і це може ускладнити Ваші відносини? Швидше за все кожен був в подібній ситуації і має не найприємніший досвід в подібних питаннях. А все тому, що у Вас не було вірного інструменту.

А уявити собі варіант, що Ви могли б допомогти без ризиків, негативного емоційного досвіду, ще й заробити, Ви навряд чи колись могли. Як думаєте, прекрасна ідея? І важливо, що це не тільки ідея, а готовий діючий інструмент, який створений для справжніх друзів.

Взяття мікрокредиту для закриття своїх потреб – це відповідальний вибір. Це також екологічно для дружніх відносин: ви підтримуєте один одного, але пам’ятайте про свої інтереси і бажання. А ми винагороджуємо Вас за те, що вмієте вибудовувати такі відносини з Вашими друзями. Наступного разу, коли до Вас звернуться за тим, щоб взяти гроші в борг, Вам більше не потрібно відчувати дискомфорт, натомість Ви можете порекомендувати взяти в кредит суму від 500 до 10000 гривень за допомогою нашого сервісу. Вам всього лише необхідно відправити посилання одному з Вашого особистого кабінету і ключ до вирішення питання у нього. Якщо ваш друг оформляє мікрокредит по Вашій посилання, Вам автоматично нараховуються кошти. Чим більшій кількості людей допомогли без шкоди для своїх інтересів і звільнення іншу людину від відповідальності, тим бога стаєте Ви! Звучить як рецепт справжнього щастя, так і є!